Módne doplnky pre vášho psíka? Objavte novú kolekciu značky HAY

Tiež patríte medzi milovníkov psov? Potom si nenechajte ujsť túto výnimočnú kolekciu štýlových doplnkov pre psíkov značky HAY, ktoré si zamilujete nielen vy, ale aj vaši štvornohí miláčikovia.

Kolekcia psích doplnkov HAY má za sebou zaujímavý príbeh. Vznikla totiž z unikátnej spolupráce dvoch milovníčok psov a súčasne ikon škandinávskeho sveta dizajnu a módy: Mette Hay, zakladateľky značky HAY a Barbary Maj Husted Verner, majiteľky presláveného kodanského módneho butiku Holly Golightly.

Pelechy, vodítka, obojky alebo misky z kolekcie kombinujú vášeň Mette Hay pretvárať každodenné predmety na výnimočné s mimoriadnym štýlom značky Holly Golightly. Výsledkom sú špičkové a vizuálne atraktívne doplnky, ktoré vyjadrujú osobnosť majiteľa aj jeho psieho spoločníka. Kolekcia je navyše vhodná pre všetky plemená aj veľkosti psov, takže svoju novú výbavu nájde skutočne každý.

Barbara Maj Husted Verner a Mette Hay pri venčení v uliciach Kodane.

Barbara Maj Husted Verner, majiteľka butiku Holly Golightly (vpravo).

Dizajnové pelechy a misky

Pelech je navrhnutý k maximálnemu pohodliu, takže vášho psíka možno budete musieť k prechádzke prehovárať. Súčasne je vyrobený s dôrazom na estetiku v modernom farebnom designe.

Miska je vyrobená z odolnej a ťažkej kameniny, vďaka čomu sa nešmýka po podlahe. Navyše je vyhotovená v pútavom trojfarebnom dizajne, takže bude súčasne vkusnou domácou dekoráciou.

Štýlové obojky a vodítka

Slušivý obojok je vyrobený z pevného recyklovaného polyesteru, má nastaviteľnú pracku a extra polstrovanie pre väčšiu mäkkosť a pohodlie psíka.

Vodítko je k dispozícii v dvoch štýloch – plochom a pletenom. Je vybavené robustnou karabínou zo zliatiny zinku, ktorá zaisťuje bezpečné upevnenie aj tým najväčším netrpezlivcom.

Vyladené must-have šatky

Elegantná šatka s umelecky stvárnenými ilustráciami je čerešničkou na torte kolekcie. Pristane každému psíkovi bez ohľadu na veľkosť a rasu. A možno budete v pokušení si ho aj požičať.

Neodolateľné povrazové hračky

Povrazová hračka s uzlom Rope Toy vyložene nabáda k zahryznutiu. Je vyrobená z odolného recyklovaného polyesteru, takže niečo vydrží a navyše vo farbách ladiacich s celou kolekciou.

Napäto očakávaná kolekcia HAY x Holly Golightly je dokonalým príkladom toho, ako môže byť špičkový dizajn aplikovaný aj na psie doplnky. Odvážny mix materiálov, farieb a vzorov odráža najnovšie trendy v móde aj interiérovom dizajne a zároveň rešpektuje potreby a pohodlie vašich štvornohých kamarátov. Pusťte sa do objavovania nového sveta psích doplnkov značky HAY.

Prečítajte si tiež