Ako si zariadiť prvé bývanie alebo 8 špičkových dizajnoviek za dostupnú cenu

Sťahovanie do prvého vlastného domova je vzrušujúcim životným míľnikom. Začnite novú kapitolu s dizajnovými skvostami za dostupnú cenu, ktoré vám budú robiť radosť a sprevádzať vás po veľa ďalších rokov.

Prvý domov je miestom nezabudnuteľných zážitkov a príbehov. Obklopte sa dizajnovými kúskami, ktoré nielenže obohatia váš každodenný život, ale stanú sa obľúbenými spoločníkmi, prinášajúcimi radosť aj úžitok po dlhé roky.

Nie je potrebné hneď na začiatku investovať vysoké čiastky. Stačí šikovne kombinovať a pokojne aj lacnejšie kúsky z reťazcov doplniť niekoľkými starostlivo vybranými dizajnovkami. Budete prekvapení, aký výrazný efekt tým dosiahnete.

Vyberajte z radu must-have dizajnoviek, ktoré ponúknu vysokú estetickú aj remeselnú kvalitu, vysoký úžitok a súčasne cenu priaznivú pre váš rozpočet.

Všestranná stolička HAY Élémentaire

Stolička Élémentaire od HAY je dokonale všestranný kúsok. Je vyrobená z jedného kusu recyklovaného plastu v niekoľkých štýlových farbách. Je nielen pohodlná, ale aj ľahučká, skladná a mimoriadne odolná aj voči vlhkosti, takže sa hodí do interiéru aj von.

Policová zostava STRING Pocket

Policové zostavy STRING sú legendou škandinávskeho nábytku už od 50 rokov a ich obľuba stále rastie. Základná zostava Pocket obsahuje všetko potrebné pre jednoduchú inštaláciu. V budúcnosti ju navyše môžete ľahko rozšíriť a vytvoriť tak ďalšie miesto pre svoje obľúbené knihy alebo dekorácie.

Elegantná lampa HAY Apex

Svetlo môže zásadne premeniť atmosféru miestnosti a stolné lampy Apex to dokazujú dokonale. Ich jednoduchý, ale výrazný design odkazuje ku klasickým pracovným lampám. Sú ideálne na vytvorenie útulného osvetlenia, či už pracujete alebo relaxujete.

Odkladací stolík HAY DLM

Stolík DLM („Don't leave me“) je praktický, elegantný a mobilný. Jeho unikátny dizajn s úchytným držiakom umožňuje ľahký presun kamkoľvek budete potrebovať. Skvele poslúži ako priestorovo nenáročný konferenčný stolík v obývacej izbe aj nočný stolík v spálni.

Koreničky Audo Bottle

Kompaktná sada mlynčekov na soľ a korenie AUDO patrí medzi ikonické škandinávske kúsky a tiež neoceniteľných pomocníkov do kuchyne aj na jedálenský stôl. Sú vyrobené z odolného plastu, vo vnútri ukrývajú kvalitné keramické mlecie kamene a umožňujú regulovať hrubosť mletia.

Papierové tienidlo lampy HAY

Papierové tienidlo lampy vytvorí mäkké a teplé osvetlenie, ktoré dodá vášmu domovu útulnosť a pocit pohody. Tento jednoduchý a cenovo dostupný kúsok patrí medzi škandinávske nevyhnutnosti. Možno ho ľahko inštalovať na akýkoľvek kábel s objímkou, k dispozícii je ale aj originál od značky HAY.

Úložné boxy HAY Colour Crate

Organizácia nikdy nebola štýlovejšia. Úložné boxy Colour Crate z recyklovaného plastu sú skvelým riešením na ukladanie čohokoľvek – od kníh a kancelárskych potrieb, cez elektroniku až po hračky. Ich živé farby prinesú energiu a radosť do každého kúta vášho bytu.

Dizajnové svietniky HAY Arcs

Pre tých, ktorí chcú vniesť trochu elegancie a osobitosti do svojho domova, sú tu svietniky Arcs od HAY. Tento kovový farebný svietnik nie je len praktickým predmetom, ale takmer umeleckým dielom. Jeho dizajn a farby pomôžu oživiť akýkoľvek priestor.

Vytvoriť nadčasový a útulný prvý domov nemusí byť náročné ani finančne vysiľujúce. S našim výberom špičkových a cenovo dostupných škandinávskych kúskov si môžete ľahko zariadiť svoj domov tak, aby odrážal váš osobný štýl a zároveň poskytoval pohodlie a funkčnosť v každom detaile.

Začnite svoju cestu k dokonalému domovu a objavujte s nami krásu škandinávskeho designu.

Prečítajte si tiež